Twoja Naturalna Moc

Osiągnij Sukces i Spełnienie pozostając Sobą

3-tygodniowe warsztaty online oparte o Formułę Geniuszu ™
Taisji Laudy i Badanie Clifton StrengthsFinder ™ Instytutu Gallupa 

ZOBACZ PAKIETY

Nazwij Swoje Talenty

Zrozum, jak zostałeś ukształtowany i co w sobie już masz. Określ, jak Twoje TOP 5 talentów kształtuje Twoje naturalne schematy myślenia, odczuwania
i zachowania.

Poznaj i Użyj w Praktyce

Zobacz swoje talenty w działaniu. Zrozum, jak duży i wyjątkowy potencjał w Tobie drzemie. Określ swoje miejsce i obszary do pracy z talentami.

Zarządzaj Talentami

Zbuduj plan działania realizacji Twoich Celów i Marzeń w oparciu o swoje Talenty i Mocne Strony.  Poznaj przepis na życie w swojej misji.

Co otrzymujesz:

1. Trzy tygodnie pracy online z jednym z najbardziej znanych na świecie Trenerów Mocnych Stron Instytutu Gallupa i Twórcą Formuły Geniuszu ®  

2. Materiał podzielony na 19 wygodnych lekcji 

3. Dostęp do materiałów 24/7 na platformie kursów online

4. Nagrania mp3 z warsztatów

5. Dostęp do zamkniętej grupy wsparcia uczestników kursu

6. Gwarancję satysfakcji 14 dni

OPINIE UCZESTNIKÓW >>

Zobacz kurs od środka:

 

Jak wygląda kurs?

Kurs składa się z trzech modułów, przeznaczonych do pracy w tygodniowych odstępach. Każdy moduł podzielony jest na 6-7 lekcji tematycznych, zawierających ćwiczenia do wykonania w trakcie warsztatu oraz zadań długoterminowych do samodzielnej pracy.

TYDZIEŃ 1

Na początku zapoznasz się ze swoim raportem TOP 5 talentów. Odkryjesz, jakie są Twoje główne domeny talentowe i dowiesz się, jak korzystać z tej wiedzy. Rozpoznasz, czy Twoje talenty są dojrzałe czy może odwrócone lub niedojrzałe.

TYDZIEŃ 2

Określisz swój talentowy potencjał oraz dokładne poziomy rozwoju każdego z Twoich głównych talentów. Odkryjesz swój przekaz dla świata oraz nauczysz się, jak przekształcać talent w mocną stronę.

TYDZIEŃ 3

Zrozumiesz, w którym miejscu jesteś i dokąd zmierzasz. Określisz swoje cele i marzenia na najbliższy rok oraz poznasz przepis na ich realizację.

"Warsztat ten był pełen ćwiczeń, zwrotów akcji, emocji, pełen konkretu i jak to ktoś powiedział „pełen mięsa”"

Irek

"Nagle czujesz się sobą i wiesz : tak, to ma sens ..to jest właśnie to , to tego właśnie szukałam :) Dzięki ćwiczeniom praktycznym można było przekazywaną wiedzę głęboko poczuć, skutecznie zrozumieć, znaleźć w sobie odpowiedzi na zadawane pytania - niesamowita wartość praktycznych ćwiczeń :) "

Teresa Schneider

"Dla mnie osobiście wiedza była bardzo wartościowa, ćwiczenia uruchomiły we mnie proces, który zapewne będzie trwał chwilę :) Zmiany zaszły, będą zachodzić, bo wiedza o talentach dała mi odpowiedzi na wiele pytań. Uwierzyłam, że to co dotychczas czułam że powinnam robić jest właśnie tym CZYMŚ, że mam intuicję i wewnątrz siebie WIEM. "

Beata Maria Więcławska

"Odkrycie siebie i utwierdzenie,że mogę, muszę iść dalej...Odkryłam nowe możliwości ..moja misja??...Na pewno odkryłam jak moje talenty współgrają z talentami moich dzieci. Myśli to ptaki... Jestem, jaka jestem...bo JESTEM "

Ewa Snarska

"Praca na kursie dała mi bardzo dużo, zrozumiałam jakie są moje mocne i słabe strony nad czym potrzebuje pracować żeby być spełniona .Co mi daje radość a co smutek .Po co jestem na tym świecie. Warsztat był bardzo wartościowy dla mnie, mnóstwo wiedzy i ćwiczeń dzięki którym poznałam swoje mocne strony i patrzymy na siebie inaczej . To było to czego od dawna szukałam "

Agnieszka Kielbasa

"Każde ćwiczenie otwierało nowy poziom, jedno wynikało z drugiego i było uzupełnieniem, wszystko spójne i inspirujące, pobudzające i rozwijające. Bardzo wartościowa wiedza."

Anna Zantowicz

"Mój talent nr 1 to Rozwaga. Warsztaty pozwoliły mi zrozumieć mój sposób działania - że jest to potrzeba wynikająca z mojego talentu i może być moją mocną stroną a nie muszę jej zwalczać ani się wstydzić :) Jest dla mnie tak naturalna i oczywista, że dotąd nie miałam jej nazwanej :) "

Anna Kaniewska

"Dobry warsztat - pokazuje w sposób nietypowy podejście do tego jak można zacząć korzystać z mocnych stron, choć jak zwykle wymaga to intensywnej pracy własnej, ale narzędzia też pokazane do tego. "

Krystian

Taisja Laudy

Ambasador Spełnienia Twórca Formuły Geniuszu ™,

Międzynarodowy Certyfikowany Trener :

Twórczyni unikatowego Programu prowadzącego do odnalezienia osobistej / organizacyjnej Misji i Spełnienia na wszystkich płaszczyznach – GeniusFormula ™, który opierając się na połączeniu 3 najważniejszych czynników Spełnienia (talentów / mocnych stron, wartości i marzeń) prowadzi do działań w maksymalnej Radości, Efektywności i Sukcesie. 

 

Kobieta o niesamowitym darze przemawiania i przekazywania mądrości Bożej w połączeniu z najnowszymi odkryciami XXI wieku i najlepszym światowym know-how w dziedzinie Spełnienia i Efektywności. Stworzona do służenia innym i pomagania im w osiąganiu życia w połączeniu sukcesu i spełnienia. Prywatnie szczęśliwa żona i mama dwójki wspaniałych dzieciaków.

 

Założycielka i Prezes wzmacniającej Organizacje i Osobowości na 16 rynkach firmy TLnC Global – Certyfikowanego Coachingu / Consultingu Mocnych Stron Instytutu Gallupa.

 
 

Poniżej możesz wybrać odpowiedni dla Ciebie pakiet

UWAGA! Przed kursem powinieneś mieć wykonane badanie CLIFTON STRENGTHSFINDER® (TOP5). Jeżeli go jeszcze nie zrobiłeś to możesz wykonać je z naszym wsparciem. Wybierz sam kurs, samo badanie lub pakiet kursu i badanie po Polsku.

KURS ONLINE

1200 zł 420 zł

tylko jeżeli znasz swoje talenty wg Gallupa

 • 3 tygodnie pracy online
 • Materiał podzielony na 19 wygodnych lekcji 
 • Dostęp do materiałów 24/7 przez rok czasu na platformie kursów
 • Nagrania mp3 z warsztatów
 • Dostęp do zamkniętej dedykowanej grupy Facebook
 • Gwarancja Satysfakcji 14 dni (kurs)
 • Badanie TOP5 talentów metodą Clifton STRENGTHSFINDER™
 • Opis Twoich 5 Talentów po Polsku oraz Action Plan
 • Książka "My Life with Mr. Good" 
KUP KURS

KURS + BADANIE

1330 zł 495 zł

plus koszty wysyłki książki

 • 3 tygodnie pracy online
 • Materiał podzielony na 19 wygodnych lekcji 
 • Dostęp do materiałów 24/7 przez rok czasu na platformie kursów
 • Nagrania mp3 z warsztatów
 • Dostęp do zamkniętej dedykowanej grupy Facebook
 • Gwarancja Satysfakcji 14 dni (kurs)
 • Badanie TOP5 talentów metodą Clifton STRENGTHSFINDER™ wartość 130zł
 • Opis Twoich 5 Talentów po Polsku oraz Action Plan
 • Oszczędzasz 55 zł w pakiecie
 • OFERTA LIMITOWANA 
KUP PAKIET SPEŁNIENIA
Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.